כפר גליקסון

 

 

כפר גליקסון כפר גליקסון כפר גליקסון כפר גליקסון כפר גליקסון כפר גליקסון כפר גליקסון כפר גליקסון כפר גליקסון כפר גליקסון כפר גליקסון כפר גליקסון כפר גליקסון כפר גליקסון כפר גליקסון

 

 

מכירים את איזור הדמדומים?

אז זה פרויקט שהתחיל באיזור הדמדומים של מועדון חברים בקיבוץ. פרויקט כזה בו לא תמיד יודעים לאן הדרכים יובילו אותנו כי יש אנשים שמעורבים והם בכל מיני גילאים ועם הרבה סנטימנטים ורגשות אל העבר שלעיתים נשכח ומאוד רוצים לאחוז בו. 

לאט לאט הצלחנו לשחרר את האחיזה בטח לא לגמרי כי תמיד הרצון גם שלנו הוא לשמור על עקרונות עיצוב טובים, אבל אנחנו באים לשנות ולחדש.

המבנה מורכב משני אולמות, אחד גדול ואחד בינוני, הקשר הויזואלי והפיזי בין האולמות נחסם עם השנים וחשוב היה לנו להחזיר את הבונדינג שלהם זה לזה ולתת כבוד לארכיטקטורה המקורית, לכן יצרנו סדרת פתחים בזוויותשונות ובפתיחה מדורגת.

 

המקום הפך מאולם סגור עם ארומה ישנה ואפלולית למקום מואר עם מרפסת נהדרת לנוף המהמם שישנו בשפע, מפלי גבעות ירוקות נחל חורפי ועצים גבוהים עם הרבה הצללה של הטבע. אור שמש נכנס פנימה וגם קרניים מחממות. 

בחרנו בגוונים קצת מעושנים, זה התאים לנו לגווני הירוק שמסביב ולקונספט הראשי של פרוק ובניה מחדש, כמו הרעיון הקיבוצי.

שמרנו וחידשנו תקרת עץ משנות ה-60, הסרנו לגמרי מטבח ישן ותכננו אחד חדש ומודרני. אנחנו יודעים שהקסם עובד. המקום פעיל, המון אנשים משתמשים, מגיעים, מבלים, שותים, אוכלים, מארחים ומפטפטים מחליפים חוויות ורכילויות טובות.

 

תודות-

מיוחדת לעידית ברקן, מנהלת ויזמית בנשמתה. היה לה חזון, ואיתה הלכנו.

גדולה לאוריה תדמור, הנגר של הפרויקט שחשב וחישב הכל ועבד שעות נוספות כדי להגיע לתוצאות יפות עבור כולנו.

למה ללביאה על הליווי ועל היחס, על הכשרון ועל טוב הלב.

עם הרבה הערכה לדבוס הקבלן וצוותו שידע תמיד מה לעשות והוביל את העבודות ביד נכונה.

 

 

Slogan design